Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Version
lv: Versija

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error
lv: Kļūda

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums
