Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Version
ast: Versión

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Error
ast: Fallu

en: Other
ast: Otru
