Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Version
fi: Versio

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Error
fi: Virhe

en: Other
fi: Muu

en: Module name
fi: Moduulin nimi
