Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Version
kk: Нұсқа

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Error
kk: Қате

en: Other
kk: Басқа
