Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Version
ku: وەشان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: Other
ku: هیتر
