Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Version
pt: Versão

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Error
pt: Erro

en: Other
pt: Outro

en: Module name
pt: Nome do Módulo

en: Unable to find release information
pt: Incapaz de encontrar informações sobre o lançamento
