Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Version
ru: Версия

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Error
ru: Ошибка

en: Other
ru: Другое

en: Module name
ru: Название модуля
