Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Version
tr: Sürüm

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Error
tr: Hata

en: Other
tr: Diğer

en: Module name
tr: Eklenti adı
