Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Version
vi: Phiên bản

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Error
vi: Lỗi

en: Other
vi: Khác

en: Module name
vi: Tên module
