Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Version
gl: Versión

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Error
gl: Erro

en: Other
gl: Outro

en: Module name
gl: Nóme do módulo
