Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Version
nl: Versie

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Error
nl: Fout

en: Other
nl: Andere

en: Module name
nl: Modulenaam
