Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Version
ro: Versiune

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Error
ro: Eroare

en: Other
ro: Altele

en: Module name
ro: Numele modulului
