Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Version
is: Útgáfa

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Error
is: Villa

en: Module name
is: Einingarnafn
