Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Version
no: Versjon

en: Unknown
no: Ukjent

en: Error
no: Feil

en: Other
no: Annet

en: Module name
no: Modulnavn
