Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Version
sk: Verzia

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Error
sk: Chyba

en: Other
sk: Ostatné

en: Module name
sk: Názov modulu
