Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Version
sq: Versioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: Other
sq: Tjetër
