Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Version
te: సంచిక

en: Unknown
te: తెలియని

en: Error
te: సమస్య

en: Other
te: ఇతర
