Masquerade Role (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
