Masquerade Role (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Administration
ca: Administració

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Roles
ca: Rols

en: About
ca: Detalls
