Masquerade Role (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Administration
pt: Administração

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: About
pt: Sobre
