Masquerade Role (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Administration
oc: Administracion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Roles
oc: Ròtles

en: About
oc: A prepaus
