Masquerade Role (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Administration
tr: Yönetim

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Roles
tr: Roller

en: About
tr: Hakkında
