Masquerade Role (1.0.10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Administration
hr: Administracija

en: Reset
hr: Poništi

en: Roles
hr: Uloge

en: About
hr: Opis
