Masquerade Role (1.0.10) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: About
hu: Leírás

en: Masquerade as role
hu: Álcázás bármely szerepkör nevében

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket. @browse_tokens_link
