Masquerade Role (1.0.10) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Administration
ja: 管理

en: Reset
ja: リセット

en: Roles
ja: 役割

en: About
ja: アバウト

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。 @browse_tokens_link
