Masquerade Role (1.0.10) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Administration
nl: Beheer

en: Roles
nl: Rollen

en: About
nl: Over

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
nl: Dit veld ondersteunt tokens. @browse_tokens_link
