Masquerade Role (1.0.10) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Administration
ro: Administrare

en: Reset
ro: Resetează

en: Roles
ro: Roluri

en: About
ro: Despre

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ro: Acest câmp acceptă simbulurile: @browse_tokens_link
