Masquerade Role (1.0.10) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Reset
uk: Скинути

en: Roles
uk: Ролі

en: About
uk: Про модуль

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link
