Masquerade Role (1.0.11) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Reset
da: Gendan

en: Roles
da: Roller

en: About
da: Om

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
da: Dette felt understøtter tokens. @browse_tokens_link
