Masquerade Role (1.0.11) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: About
eu: (r)i buruz
