Masquerade Role (1.0.11) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Roles
fr: Rôles

en: About
fr: À propos

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
fr: Ce champ prend en charge les tokens. @browse_tokens_link
