Masquerade Role (1.0.11) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Administration
id: Administrasi

en: Roles
id: Peran

en: About
id: Tentang

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
id: Bidang ini mendukung token. @browse_tokens_link
