Masquerade Role (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा
