Masquerade Role (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Administration
pl: Administracja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Roles
pl: Role

en: About
pl: O stronie
