Masquerade Role (1.0.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: About
km: អំពី
