Masquerade Role (1.0.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Roles
ar: الأدوار

en: About
ar: حول
