Masquerade Role (1.0.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Roles
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
