Masquerade Role (1.0.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
