Masquerade Role (1.0.6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
