Masquerade Role (1.0.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Roles
lt: Rolės

en: About
lt: Apie
