Masquerade Role (1.0.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Reset
fi: Palauta

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: About
fi: Tietoja
