Masquerade Role (1.0.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Roles
lv: Lomas

en: About
lv: Par
