Masquerade Role (1.0.7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
