Masquerade Role (1.0.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
