Masquerade Role (1.0.7) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Administration
vi: Quản lý

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Roles
vi: Vai trò

en: About
vi: Giới thiệu
