Masquerade Role (1.0.8) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Roles
hi: भूमिका

en: About
hi: के बारे में
