Masquerade Role (1.0.9) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Roles
el: Ρόλοι

en: About
el: Περί
