Masquerade Role (1.0.9) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Administration
es: Administración

en: Reset
es: Restablecer

en: About
es: Acerca de

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
es: Este campo admite tokens. @browse_tokens_link
