Masquerade Role (1.0.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: About
ku: دەربارە
