Masquerade Role (1.0.9) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Reset
ru: Сбросить

en: Roles
ru: Роли

en: About
ru: Информация

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ru: Это поле поддерживает токены. @browse_tokens_link
